Wyniki Gminnego Konkursu Palm Wielkanocnych

GMINNY KONKURS PALM WIELKANOCNYCH 14.04.2019 r.

W dniu 14 kwietnia odbył się Gminny Konkurs Palm Wielkanocnych, na którym licznie zebrały się dzieci wraz z rodzicami. W tym dniu do konkursu zgłoszono 60 palmy w kategorii Palmy Małe, Palmy Średnie oraz Palmy Duże.

Komisja Konkursowa w składzie Trzop Andrzej, Pawlik Marta, Łukaszka Andrzej, Stachura Jan, Trzop Lucyna przyznała w każdej kategorii po trzy pierwsze miejsca oraz dwa wyróżnienia. W tym dniu przyznano również nagrody specjalne tj. Nagrodę Wójta Gminy Spytkowice Pana Ryszarda Papanka, Nagrodę Przewodniczącego Rady Gminy Pana Józefa Kościelniaka, Nagrodę Przewodniczącego Komisji Kultury Pana Andrzeja Trzopa, Nagrodę Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Pani Dominiki Leśniak, Nagrodę Prezesa Związku Podhalan Oddział Spytkowice, Nagrodę Wójta Gminy oraz Rady Gminy Spytkowice.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za przybycie.

Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 23 kwietnia 2019r. o godz.15:00 w budynku Gminnego Centrum Kultury w Spytkowicach.

WYNIKI.pdf – pokaż