GCK w Spytkowicach
34-745 Spytkowice 14a

Dzień Kobiet.

Dzień Kobiet.

8 marca Gminne Centrum Kultury miało okazję gościć Szanowne Panie, dla których zorganizowany został wieczór kobiet, by wspólnie w miłej atmosferze uczcić swoje święto.

Przybyłe na spotkanie kobiety niespodziewanie powitali Wójt Gminy Spytkowice Pan Ryszard Papanek wraz z przedstawicielem Rady Gminy Panem Janem Stachurą, którzy starym obyczajem wręczali wszystkim Paniom goździki.

Wspólne świętowanie rozpoczęło się od koncertu wokalistek studia „Young Stars”. Dziewczyny swym pięknym głosem wprowadziły kobiety w odpowiedni nastrój.

Tuż po występie odbyła się loteria cennych nagród. Wylosowane Panie otrzymały vouchery: na kolację do Zajazdu pod Brzozami, Przystani Kabanos, Rusnakówki, kawiarni Caffe Słodka w Rabce Zdroju, restauracji Absynt    w Nowym Targu oraz  do Zajazdu Chyżne, na zabiegi upiększające do salonów kosmetycznych Dermazone, Angel Spa, salonu fryzjerskiego Urszuli Chlebek, na zajęcia fitness w Kompleksie Beskid oraz do Pań Sylwii Potaczek i Klaudi Kurańdy, wejście na baseny do Term Szaflary oraz Aqua Parku w Zakopanem, na zakupy w sklepach Redox, Ba.Yo, Agnes, bilety do kina Śnieżki w Rabce Zdroju. Ponadto naszymi sponsorami byli Pani Natalia Palarczyk, przedstawiciel urządzenia Speedcook, firma Rapsług – Grażyna Rapacz oraz Panie z Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie.

Wszystkim sponsorom z całego serca dziękujemy za przyłączenie się w organizację tego wspaniałego święta i ofiarowanie cennych nagród. Liczymy na dalszą owocną współpracę.

Dodatkowymi atrakcjami, z których panie w tym dniu mogły skorzystać były krótkie wykłady na temat zdrowego odżywiania prowadzone przez Panią dietetyk. Tuż po wszyscy zainteresowani mogli udać się na indywidualny pomiar składu ciała.

Natomiast panie z centrum kosmetycznego Dermazone opowiadały o zabiegach na twarz oraz pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. W tym czasie chętne osoby miały wykonywane wybrane zabiegi. Dodatkową atrakcją był pokaz oraz nauka makijażu dziennego prowadzony przez Panią Mariolę Worwa, która udzielała cennych porad, w jaki sposób wykonać perfekcyjny makijaż i zachwycić swoim naturalnym wyglądem. Dziękujemy Pani Jadwidze Wierzba za przyjęcie zaproszenia oraz zgodę, by zostać modelką tego wieczoru.

Kolorowe, napoje  przyciągały swoim wyglądem i smakiem, a unoszący się zapach świeżego smalcu i pieczywa był wprost kuszący, więc Panie chętnie degustowały produkty przyrządzone przez Panią Natalię Palarczyk, prezentującą urządzenie Speedcook.

Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie i aktywny udział w spotkaniu. Wszystkim sponsorom dziękujemy za ofiarność. Paniom prowadzącym warsztaty, pokazy, zabiegi i pomiary serdecznie dziękujemy za to, że zechciały współuczestniczyć w tym wydarzeniu    i podzielić się ze wszystkimi cennymi wskazówkami oraz poradami.

Jeszcze raz wszystkim Paniom życzymy wszystkiego co najpiękniejsze, aby każdego dnia czuły się piękne i doceniane.