GCK w Spytkowicach
34-745 Spytkowice 14a

JASEŁKA GMINNE

JASEŁKA GMINNE

W niedzielne popołudnie 28 stycznia 2024 roku w salce parafialnej w Spytkowicach zorganizowane zostały Jasełka Gminne. Przedstawienia jasełkowe to wieloletnia tradycja starannie pielęgnowana wśród mieszkańców naszej miejscowości. Sala widowiskowa przepełniona była publicznością, która licznie przybyła podziwiać miejscowych artystów, zarówno tych najmłodszych jak również nieco starszych, przedstawiających jasełka.

Czytaj więcej...

ORSZAK TRZECH KRÓLI – 2024

ORSZAK TRZECH KRÓLI – 2024

„W jasełkach leży” pod takim hasłem mieszkańcy Spytkowic już po raz ósmy wyruszyli wraz z Trzema Królami w barwnym orszaku, wędrując za blaskiem gwiazdy do stajenki, by pokłonić się i złożyć hołd Najwyższemu.

Czytaj więcej...

Życzenia Świąteczne

„Taka noc przypada tylko raz do roku,
Przynosi radość i niebiański Pokój.
Dzieciątko małe w żłóbku już leży,
Kto tylko może, do niego bieży.
W miłości, szczęściu i pomyślności
Życzymy Wam roku pełnego radości”

Czytaj więcej...

KONKURS ŚWIĄTECZNY NA WYKONANIE SZOPKI BOŻONARODZENIOWEJ I STROIKA ŚWIĄTECZNEGO – 2023

W czwartkowe popołudnie w Gminnym Centrum Kultury wręczono nagrody uczestnikom konkursu świątecznego na wykonanie stroika świątecznego i szopki bożonarodzeniowej.

Złożone prace oceniała komisja w składzie członków komisji kultury wraz z wójtem gminy Spytkowice Panem Ryszardem Papankiem oraz sołtysem wsi Spytkowice Panią Władysławą Faltyn.

Czytaj więcej...

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA!

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna to miejsce, do którego chętnie przychodzą i w którym spędzają swój wolny czas dzieci, młodzież i dorośli. Często zaproszenie przyjmują wyjątkowi goście, by w czasie różnych tematycznie spotkań dzielić się z innymi swoimi doświadczeniami oraz osiągnięciami, opowiadając o życiu i pasji.

Czytaj więcej...

ZABAWA ANDRZEJKOWA 22.11.2023

W środę 22 listopada 2023 roku w Gminnym Centrum Kultury zorganizowana została zabawa andrzejkowa dla dzieci i młodzieży ze Spytkowic, która dzięki staraniom wpisuje się w kalendarz imprez stałych organizowanych przez Gminne Centrum Kultury. Tego dnia wszyscy uczestnicy włączyli się do wspólnej zabawy z zaproszonym gościem, wodzirejem, DJ-em Robertem, który przygotował mnóstwo konkurencji i atrakcji dla zebranych.

Czytaj więcej...

Zabawa Andrzejkowa!

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na Zabawę Andrzejkową, która odbędzie się 22 listopada 2023 roku od godziny 17:00 do godziny 20:00. WSTĘP WOLNY!

Czytaj więcej...