SPOTKANIE CZYTELNICZE Z WIESŁAWEM DRABIKIEK

1 kwietnia w Gminnym Centrum Kultury odbyło się spotkanie autorskie. Naszym specjalnym gościem był Wiesław Drabik, autor wielu bajek dla dzieci.

Na spotkanie tak wyjątkowej osoby przybyli bardzo licznie uczniowie  klas I-III Szkoły Podstawowej nr 1, uczniowie klas IV-V Szkoły Podstawowej nr 2 oraz dzieci z przedszkola ,, Stokrotka”.

Serdecznie dziękujemy wychowawcom i opiekunom grup za przyjęcie zaproszenia i obecność z wychowankami na spotkaniu, które przebiegło w niezwykle milej atmosferze. Prowadzący Wiesław Drabik zachwycił słuchaczy mówiąc ciągle rymem. Nie zabrakło nagród za aktywny udział i czytania fragmentów książek.

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkania oraz do częstego odwiedzania naszej Biblioteki Publicznej.