GCK w Spytkowicach
34-745 Spytkowice 14a

Dzień Kobiet w Gminnym Centrum Kultury w Spytkowicach

9 marca 2020
Dzień Kobiet  w Gminnym Centrum Kultury  w Spytkowicach

7 marca 2020 roku odbyły się obchody „Dnia Kobiet”, zorganizowane przez Gminne Centrum Kultury  w Spytkowicach.

W tym wyjątkowym dniu dla przybyłych gości, wystąpił Chór pod dyrygenturą Pana Marcina Zborka a także wystąpili wokaliści ze Szkoły wokalnej  Young Stars w Rabie Wyżnej, którzy wykonanymi utworami sprawili paniom wiele radości.

Czytaj więcej...

FERIE W GMINNYM CENTRUM KULTURY

12 lutego 2020
FERIE W GMINNYM CENTRUM KULTURY

W pierwszym tygodniu ferii zorganizowany został  wyjazd do Jump Planet w Nowym Targu gdzie wszystkie dzieci mogły się wyszaleć na trampolinach. Tego dnia odwiedziliśmy też Państwową Straż Pożarną w Rabce Zdrój , tam mogliśmy zobaczyć jak wygląda dzień strażaka zawodowego oraz oglądnąć sprzęt jakim się posługują na co dzień.

Czytaj więcej...

Jasełka Gminne 2020

21 stycznia 2020
Jasełka Gminne 2020

Jasełka Gminne 2020 W dniu 19 stycznia 2020 r. odbyły się Jasełka Gminne, podczas których wystąpiły dzieci z Gminnego Przedszkola „Stokrotka” oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Spytkowicach.

Czytaj więcej...

MIKOŁAJKI 2019 – SPYTKOWICE.

13 grudnia 2019
MIKOŁAJKI 2019 – SPYTKOWICE.

W sobotnie popołudnie 7 grudnia hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 1 w Spytkowicach przepełniona była rozradowanymi i zniecierpliwionymi dziećmi, które wraz z całymi rodzinami oczekiwały na przybycie niezwykłego gościa.

Magiczny czas wyczekiwania na spotkanie z Mikołajem umiliły wszystkim zebranym

Czytaj więcej...

Zaduszki Poetyckie w Spytkowicach k. Rabki.

20 listopada 2019
Zaduszki Poetyckie w Spytkowicach k. Rabki.

9-tego listopada 2019 roku, w Gminnym Centrum Kultury w Spytkowicach odbyły się trzecie  Zaduszki Poetyckie. Pomysłodawcami  tej imprezy kulturalnej są małżonkowie Renata i Ryszard Klamerusowie zamieszkali w Spytkowicach. Oboje są już emerytami. Tegoroczne Zaduszki poświęcone były trzem Poetom

Czytaj więcej...