GCK w Spytkowicach
34-745 Spytkowice 14a

Strategia Rozwoju

„Gminne Centrum Kultury w Spytkowicach bierze udział w projekcie „BIT: Bony na Innowacje Technologiczne – wsparcie rozwoju kompetencji cyfrowych pracowników instytucji kultury w podregionie nowotarskim”, finansowanym w ramach działania 3.2 Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Czytaj więcej...

ANKIETA

Szanowni Państwo poniżej udostępniamy link do banku pomysłów, który służy zbieraniu pomysłów na zadania i projekty do strategii rozwoju instytucji kultury, jako lokalnego centrum wspierania kompetencji cyfrowych GCK Spytkowice. Zainteresowanych prosimy o wypełnienie poniższej ankiety.

https://www.webankieta.pl/ankieta/761273/bank-projektow-do-strategii-rozwoju-instytucji-kultury-jako-lokalnego-centrum-wspierania-kompetencji-cyfrowych-gck-spytkowice.html

Czytaj więcej...

FERIE ZIMOWE W GMINNYM CENTRUM KULTURY

W ramach ferii zimowych Gminne Centrum Kultury przygotowało bogatą ofertę wyjazdów, zajęć i warsztatów, aby każde dziecko, zarówno młodsze i te starsze, mogło znaleźć coś dla siebie, aktywnie spędzić czas wolny, rozwijać swoje pasje oraz odkrywać to, co nowe.

Czytaj więcej...