Andrzejkowy wieczór wróżb i magii

Piątkowy wieczór w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej upłynął w niezwykłej atmosferze wróżb i magii.  Tego dnia licznie zgromadzeni dorośli wraz z dziećmi bawili się wspólnie na zabawie andrzejkowej.

Tematem przewodnim wieczoru były przygotowane wcześniej różnego rodzaju wróżby, dzięki którym wszyscy uczestnicy odkrywali, co czeka ich w przyszłości. Lanie wosku, przestrogi z butelką, odkrywanie zawodów połączone z kalamburami, ukryta przepowiednia pod talerzykami, to tylko część atrakcji tego wieczoru. Miłych zaskoczeń, niepewności oraz dobrego humoru nie było końca. Dodatkową atrakcją dla zgromadzonych były zabawy z animatorami przy muzyce i kolorowych światłach dyskotekowych, skręcane baloniki oraz brokatowe tatuaże. Oczywiście nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku. Najwięcej radości sprawiła dzieciom fontanna czekoladowa, w której zanurzali wcześniej przygotowane koreczki owocowe.

Na zakończenie zabawy czekała na wszystkie dzieci niespodzianka, ukryta w nadmuchanych balonikach. Każdy uczestnik musiał wykazać się odwagą, przekłuć wybrany przez siebie balon z numerkiem, pod którym krył się upominek.

Uśmiechnięte i zadowolone dzieci to najlepszy dowód na to, że andrzejki były naprawdę udane.

Dziękujemy wszystkim za włączenie się do zabawy i mile spędzony czas.