Dzień Kobiet w Gminnym Centrum Kultury w Spytkowicach

9 marca 2019 roku odbyły się obchody „Dnia Kobiet”, zorganizowane przez Gminne Centrum Kultury  w Spytkowicach. Na spotkanie licznie przybyły mieszkanki naszej gminy.

W tym wyjątkowym dniu dla przybyłych gości pięknie zaśpiewały dzieci z grupy wokalnej Beaty Czajki – Rolińskiej, a także wystąpił Chór pod dyrygenturą Marcina Zborka. Wielką niespodzianką dla naszych Pań był również występ tylko panów z chóru ze Spytkowic oraz z Rdzawki, którzy wykonanymi utworami sprawili paniom wiele radości.

Nie obyło się tego dnia od niespodzianki od Pana  Wójta Gminy Ryszarda Papanka oraz Przewodniczącego Rady Gminy Józefa Kościelniaka. Wszystkie przybyłe panie otrzymały słodką niespodziankę oraz list z życzeniami.

Podczas tego wieczoru odbyła się loteria z  cennymi nagrodami. Wylosowane Panie otrzymały vouchery: na kolacje do  Zajazdu pod Brzozami, do Karczmy Rusnakówka , Przystani Kabanos, Restauracji Pielgrzym, Restauracji Siwy Dym,  na zabiegi upiększające do Dermazone, Studia Figura Rabka Zdrój, a także vouchery typu miesięczny karnet na aerobik do Klaudii Kurańdy, do Pani Sylwii Dąbrowa miesięczny karnet na Fitness Latino, od Pani Joanny Kracik – Stolarczyk całodniowe wejście do parku zabaw Dżungoland w Rabce – Zdrój, bilety do kina Tatry w Nowym Targu, bony na zakupy w sklepie odzieżowym Ba.Yo i Agnes, oraz vouchery zniżkowe do Gorącego Potoku, Aqua Parku w Zakopanym oraz Karczmy na granicy.

Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie i aktywny udział w spotkaniu.

Jeszcze raz wszystkim Paniom życzymy tego co najpiękniejsze, aby każdego dnia mężczyźni celebrowali kobiecą  wyjątkowość.

Wszystkim sponsorom z całego serca dziękujemy za przyłączenie się do organizacji tego wspaniałego święta i ofiarowanie cennych niespodzianek.

Po części artystycznej Panie zostały zaproszone na słodki poczęstunek, oraz skosztowanie likierów przygotowanych przez Panią Natalię Palarczyk ze Speedcooka.

W tym dniu Panie mogły skorzystać również z wielu atrakcji specjalnie przygotowanych na ten dzień, m.in. z badania cery oraz pielęgnacji, które przeprowadzały Panie z Oriflame, z zabiegów kosmetycznych na twarz i dłonie przygotowanych przez Panie z Mary Kay, oraz zabiegów lipolaserem przygotowanych przez Studio Figura z Rabki – Zdrój, jak również dowiedzieć się na czym polega zabieg miko nakłuwania dzięki firmie Dermazone. Każda z przybyłych firm w tym dniu pozwoliła Paniom wypróbować kosmetyki ze swej firmy oraz można było otrzymać od nich upominki.

Tego dnia zaprezentowała również swoje stroje, koce i pościele pani Małgorzata Miśkowiec. Panie mogły kupić wybrane stroje oraz umówić się na ewentualne przeróbki garderoby po odbytych zabiegach w Studiu Figura J.

Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie i aktywny udział w spotkaniu. Jak również, jeszcze raz życzymy wszystkim Paniom, tego co najpiękniejsze, aby każdego dnia mężczyźni celebrowali kobiecą  wyjątkowość.