Dzień Kobiet w Gminnym Centrum Kultury w Spytkowicach

Dzień Kobiet  w Gminnym Centrum Kultury  w Spytkowicach

7 marca 2020 roku odbyły się obchody „Dnia Kobiet”, zorganizowane przez Gminne Centrum Kultury  w Spytkowicach.

W tym wyjątkowym dniu dla przybyłych gości, wystąpił Chór pod dyrygenturą Pana Marcina Zborka a także wystąpili wokaliści ze Szkoły wokalnej  Young Stars w Rabie Wyżnej, którzy wykonanymi utworami sprawili paniom wiele radości.

Po części artystycznej Panie zostały zaproszone na słodki poczęstunek, oraz skosztowanie likierów.

W tym dniu nasi goście mogli skorzystać również z wielu atrakcji specjalnie przygotowanych na ten dzień, m.in. z badania cery oraz pielęgnacji, które przeprowadzały Panie z Oriflame, z zabiegów kosmetycznych na twarz i dłonie przygotowanych przez Panie z Mary Kay, poznanie kosmetyków naturalnych z firmy Arbonne , a także kosmetyków oraz chemii z firmy Faberlic. Gościły u nas również Panie z firmy Monat prezentując naturalne, innowacyjne kosmetyki do włosów.  Każda z przybyłych firm w tym dniu pozwoliła Paniom wypróbować kosmetyki ze swej firmy oraz można było otrzymać od nich upominki.

Tego dnia zaprezentowała również swoje stroje, koce i pościele pani Małgorzata Miśkowiec oraz Pani Agata Rusnak, która przywiozła ze sobą piękne Lasy w słoiku.

Na sali można było uzyskać porady stylistki z firmy ProStyle, która pomagała dobrać strój do figury. Panie tego dnia mogły również skorzystać z darmowego makijażu oraz fryzury  z Dermazone.

Dodatkowymi atrakcjami, z których w tym dniu wszystkie Panie mogły skorzystać były porady dietetyka Pani Alicji Gałki oraz możliwość skorzystania z masażu u Pani Klaudii Kurańdy.

Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie i aktywny udział w spotkaniu. Jak również, jeszcze raz życzymy wszystkim Paniom, tego co najpiękniejsze, aby każdego dnia mężczyźni celebrowali kobiecą  wyjątkowość.