DZIEŃ KOBIET W GMINNYM CENTRUM KULTURY W SPYTKOWICACH

Sobotni wieczór 9 marca 2024 roku upłynął w niezwykle miłej i radosnej atmosferze. Gminne Centrum Kultury w Spytkowicach gościło tego dnia cudowne osoby, które zapragnęły wspólnie świętować Dzień Kobiet. Była to nie tylko wspaniała okazja do spotkań, rozmów, ale przede wszystkim czas na  obcowanie ze sztuką.

Na tę wyjątkową okazję zaproszenie do występu muzycznego przyjęli Panowie Szymon Grzybacz i Przemysław Niedźwiedź, prezentując repertuar muzyczny w temacie kobiet i miłości. Gośćmi specjalnymi byli panowie z kabaretu Śleboda. Znani z wielu skeczy, prezentujący pogodę, wystąpili  w nieznanym dotąd skeczu, tematycznie odnoszącym się do obchodzonego święta i nie tylko.  Kabareciarze zaskoczyli widownię zarówno dobrym, naturalnym humorem, rozbawiając widownie niemalże do łez, jak również bogatym repertuarem, który wspaniale zaprezentowali na sali widowiskowej w Spytkowicach.

W tak ważnym dniu nie zabrakło obecności władz samorządowych z wójtem Gminy Spytkowice na czele, którzy uroczyście złożyli życzenia wszystkim zebranym kobietom oraz obdarowali je słodką niespodzianką.

Tuż po zakończonej uczcie artystycznej wszyscy udali się na poczęstunek przygotowany przez Gminne Centrum Kultury. Obecni mogli skosztować różnego rodzaju przekąsek słonych i słodkich, wypić symboliczną lampkę wina lub nalewki wznosząc toast za wszystkie Panie oraz usiąść przy filiżance kawy i herbaty.

Składamy serdeczne podziękowania przede wszystkim Paniom, które przyjęły zaproszenie i spędziły wspólnie z nami ten wyjątkowy czas. Dziękujemy gościom oraz występującym za swą obecność, otwarte serce i niespodzianki, którymi obdarowane zostały obecne kobiety.