DZIEŃ KOBIET W GMINNYM CENTRUM KULTURY

W DZIEŃ KOBIET jak co roku, zaprosiliśmy do siebie PŁEĆ PIĘKNĄ, by wspólnie celebrować ich wyjątkowość. Dla wszystkich Pań wystąpiły dwie grupy taneczne, trenujące w Gminnym Centrum Kultury pod okiem cenionej

i bardzo lubianej przez dzieci Pani Anety Tucznio, ze szkoły tańca SoBeat. Szymon Grzybacz swoim ogromnym talentem i niesamowitą barwą głosu wprowadził zebranych w niezwykły nastrój, śpiewając piękne utwory muzyczne, czyniąc przy tym niezapomnianą ucztę dla ducha. Na zakończenie spotkania swym występem zachwycił chór Resonantes prowadzony przez Pana Marcina Zborka. Oczywiście w tym dniu nie zabrakło przedstawicieli Gminy Spytkowice, którzy prosto z serca złożyli KOBIETOM życzenia i obdarowali je symbolicznie kwiatami. W tym dniu odbył się również pokaz produktów marki Colway, a chętne i zdecydowane kobiety mogły skorzystać z darmowego zabiegu colagenowa odnowa.

Serdecznie dziękujemy wszystkim występującym za zaangażowanie i poświęcony czas. Paniom dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i udział w spotkaniu.

Wszystkim życzymy wspaniałych, cudownych chwil spędzanych w miłym towarzystwie.