FERIE W GMINNYM CENTRUM KULTURY

W pierwszym tygodniu ferii zorganizowany został  wyjazd do Jump Planet w Nowym Targu gdzie wszystkie dzieci mogły się wyszaleć na trampolinach. Tego dnia odwiedziliśmy też Państwową Straż Pożarną w Rabce Zdrój , tam mogliśmy zobaczyć jak wygląda dzień strażaka zawodowego oraz oglądnąć sprzęt jakim się posługują na co dzień.

W pierwszym tygodniu ferii z pomocą Gospodyń ze Spytkowic zorganizowaliśmy warsztaty z robienia ciasteczek , nasi mali goście mogli zjeść coś słodkiego oraz dobrze się bawić.

Na początku drugiego tygodnia zabraliśmy naszych milusińskich do kina „Śnieżka”    w Rabce Zdrój na bajkę pt. „Misiek i chiński skarb”. Grupa 52 osobowa okazała się bardzo zdyscyplinowana, ale zarazem fantastycznie wesoła i zabawna.

Na zakończenie wolnych dni zorganizowaliśmy również warsztaty z robienia świec. Każde dziecko samodzielnie mogło wykonać swoją walentynkową świecę , którą potem zabrał do domu.

Wszystkim uczestnikom zajęć oraz wyjazdów bardzo serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas w miłej i radosnej atmosferze.