GCK w Spytkowicach
34-745 Spytkowice 14a

JASEŁKA GMINNE

JASEŁKA GMINNE

W niedzielne popołudnie 28 stycznia 2024 roku w salce parafialnej w Spytkowicach zorganizowane zostały Jasełka Gminne. Przedstawienia jasełkowe to wieloletnia tradycja starannie pielęgnowana wśród mieszkańców naszej miejscowości. Sala widowiskowa przepełniona była publicznością, która licznie przybyła podziwiać miejscowych artystów, zarówno tych najmłodszych jak również nieco starszych, przedstawiających jasełka.

Na początek na scenie zaprezentowały się dzieci z przedszkola Sióstr Służebniczek, zachęcając do wspólnego kolędowania w przepięknym akompaniamencie gitarowym prowadzonym przez siostrę Ewę Kotarbę, która przygotowała do występu swoich podopiecznych. Kolejno po nich wystąpiły dzieci z Gminnego Przedszkola  „Stokrotka”, pod bacznym okiem Pani Anny Solowskiej, prezentując wspaniałą inscenizację narodzenia Jezusa.  Na zakończenie w jasełkowym przedstawieniu muzyczno-teatralnym pięknie zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2.

Wszystkim grupom składamy serdeczne   podziękowania za udział w Jasełkach Gminnych, występującym dzieciom dziękujemy za piękne przedstawienia, a opiekunom za trud pracy włożony w ich przygotowanie. Przybyłym gościom pragniemy podziękować za obecność i wspólnie spędzony czas.