KONKURS ŚWIĄTECZNY NA WYKONANIE SZOPKI BOŻONARODZENIOWEJ I STROIKA ŚWIĄTECZNEGO – 2023

W czwartkowe popołudnie w Gminnym Centrum Kultury wręczono nagrody uczestnikom konkursu świątecznego na wykonanie stroika świątecznego i szopki bożonarodzeniowej.

Złożone prace oceniała komisja w składzie członków komisji kultury wraz z wójtem gminy Spytkowice Panem Ryszardem Papankiem oraz sołtysem wsi Spytkowice Panią Władysławą Faltyn.

Jury miało trudny wybór, gdyż wszystkie złożone prace były wykonane z wielką starannością i każda z nich wprost zachwycała. W każdej kategorii wyłoniono trzy pierwsze miejsca, dodatkowo jury przyznało dwie nagrody specjalne. Wszyscy pozostali zostali nagrodzeni wyróżnieniami.

Organizatorzy konkursu składają serdeczne podziękowania wszystkim biorącym udział w konkursie, zaangażowanie i wkład pracy włożony w wykonanie szopek i stroików trudno opisać, gdyż z roku na rok są coraz piękniejsze.

Zachęcamy do udziału we wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Dziękujemy!