ZABAWA ANDRZEJKOWA 22.11.2023

W środę 22 listopada 2023 roku w Gminnym Centrum Kultury zorganizowana została zabawa andrzejkowa dla dzieci i młodzieży ze Spytkowic, która dzięki staraniom wpisuje się w kalendarz imprez stałych organizowanych przez Gminne Centrum Kultury. Tego dnia wszyscy uczestnicy włączyli się do wspólnej zabawy z zaproszonym gościem, wodzirejem, DJ-em Robertem, który przygotował mnóstwo konkurencji i atrakcji dla zebranych.

W przerwie każdy mógł skosztować pyszności w większości własnoręcznie przygotowanych na tę okazję. Kolorowe galaretki, babeczki otulone słodkimi polewami i cukiereczkami, cynamonki to tylko część smakołyków, które spotęgowały radość wspólnie spędzonego czasu na zabawie. Na zakończenie przygotowano loterię fantową, podczas której każde dziecko w wybranym przez siebie balonie wylosowało numer, do którego  przyporządkowana została nagroda niespodzianka, drobny upominek świąteczny. Gminne Centrum Kultury dziękuje wszystkim za obecność i udział w zabawie, a rodzicom za zaufanie. Cieszymy się, że podejmowane przez nas działania mają tak pozytywny wydźwięk, a ilość osób chętnych do korzystania z naszych propozycji zawsze przewyższa dopuszczalną liczbę.