Ferie 2017 w Gminnym Centrum Kultury.

Tegoroczne ferie w Gminnym Centrum Kultury w Spytkowicach zostały zaplanowane tak, aby każdy mógł skorzystać z bogatej oferty fascynujących zajęć oraz obejrzeć piękną wystawę dzieł twórców działających na terenie Spytkowic.

Program zajęć w pierwszym tygodniu ferii skierowany był głównie do dzieci. W tym czasie odbyły się warsztaty ceramiczne, modelarstwo oraz decoupage, który przyciągnął uwagę nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Dodatkowo zorganizowany został wyjazd do kina, który wzbudził olbrzymie zainteresowanie wśród mieszkańców.

W drugim tygodniu cała społeczność miała okazję obejrzeć wystawę oficjalnie otwartą wernisażem z udziałem wszystkich lokalnych twórców, którzy przekazali swoje prace na wystawę.