Przegląd twórczości artystycznej Gminy Spytkowice.

W dniach od 5 do 12 lutego 2017 roku  w Gminnym Centrum Kultury w Spytkowicach po raz pierwszy została zorganizowana wystawa dzieł prezentowanych podczas Przeglądu Twórczości Artystycznej Gminy Spytkowice.  Na wystawę swoje prace przekazali następujący twórcy ze Spytkowic: Klamerus Renata, Klamerus Bartosz Sawa, Rusnak Czesław, Rusnak Nataniel, Żurakowski Jacek, Banaś Maciej, Banaś Gabriela, Klinowska-Banaś Katarzyna, Obara Agnieszka, Obara Piotr, Obara Julian, Kosek Ewelina, Gospodynie ze Spytkowic, Jopek Janina, Sewielska – Jopek Teresa, Kwak Barbara.

Wszystkim twórcom działającym na terenie Spytkowic, którzy przekazali swoje prace na wystawę serdecznie dziękujemy i gratulujemy wspaniałych dzieł.