GCK w Spytkowicach
34-745 Spytkowice 14a

TURNIEJ TAEKWONDO

TURNIEJ TAEKWONDO
III Podhalański Techniczno – Sprawnościowy Turniej dzieci w Taekwondo Olimpijskim
Spytkowice, 19 marca 2017 r.

19 marca 2017 roku na hali sportowej przy Zespole Szkół Podstawowo – Gimnazjalnych w Spytkowicach po raz trzeci zorganizowany został Podhalański Techniczno – Sprawnościowy Turniej Dzieci w Taekwondo Olimpijskim.

Gospodarzem tych zawodów było Gminne Centrum Kultury w Spytkowicach, natomiast patronat honorowy objął wójt  Gminy Spytkowice Pan Ryszard Papanek.

W zawodach sprawnościowych  wzięło udział 120 zawodników i zawodniczek z 5 klubów (10 sekcji ) małopolski.

Kluby biorące udział w zawodach:

  1. Stróża
  2. Trzebunia
  3. Zakopane
  4. Spytkowice
  5. Bochnia
  6. Tymbark
  7. Lipnica Murowana
  8. Pcim
  9. Chabówka
  10. Dobra

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników, rodzicom i trenerom dziękujemy za poświęcenie i trud pracy włożony w przygotowanie dzieci oraz pomoc w organizacji turnieju. Sędziom dziękujemy za sprawne i bezpieczne przeprowadzenie zawodów.

Pani dyrektor Zespołu Szkół Podstawowo – Gimnazjalnych Danucie Zawiłowicz dziękujemy za współpracę i  udostępnienie hali sportowej. Szczególne podziękowania kierujemy trenerowi

i kierownikowi zawodów Panu Kazimierzowi Stożkowi, który każdego roku z wielkim zaangażowaniem i oddaniem pracuje na rzecz zawodów.

Turniej został zorganizowany dzięki sponsorom, którym bardzo serdecznie dziękujemy za przychylność oraz wkład finansowy i rzeczowy na poczet turnieju. Tegoroczny konkurs wsparli: Bank Spółdzielczy w Rabie Wyżnej, Gmina Spytkowice, firma Redox, Rapacz oraz Pan Piotr Łazarski.

wyniki drużynowe

wyniki skok w dal wyniki kopnięcia na czas wyniki bieg wahadłowy