Dzień Kobiet w Gminnym Centrum Kultury w Spytkowicach

Dzień Kobiet  w Gminnym Centrum Kultury  w Spytkowicach

8 marca w Gminnym Centrum Kultury w Spytkowicach zorganizowany został wieczór kobiet, podczas którego wszystkie Panie w niezwykle miłej i ciepłej atmosferze mogły wspólnie uczcić swoje święto.

W tym wyjątkowym dniu dla przybyłych gości pięknie zaśpiewała Maria Dziur, której  cudowny głos podziałał jak balsam na dusze i wprowadził w odpowiedni nastrój. Niespodziewanymi gośćmi, którzy zaskoczyli wszystkich swoją obecnością byli wójt  Pan Ryszard Papanek wraz z przewodniczącym Rady Gminy Panem Józefem Kościelniakiem. Mając naręcza kwiatów, miłym gestem wręczania róż witali przybyłe  na spotkanie kobiety. Na spotkaniu nie zabrakło przedstawicieli płci męskiej. W celebrowaniu święta kobiet uczestniczyli również  Przewodniczący Komisji Kultury Pan Andrzej Trzop oraz Pan Henryk Sawiński towarzysząc swoim wybrankom.

Podczas tego wieczoru odbyła się loteria z  cennymi nagrodami, niespodziankami. Wylosowane Panie otrzymały vouchery: na kolacje do  Zajazdu pod Brzozami, Rusnakówki, Przystani Kabanos,  na zabiegi upiększające do Dermazone, Angel Spa, salonu Fryzjerskiego Uli Chlebek, na zajęcia fitness w Kompleksie Beskid oraz do Pań Sylwii Potaczek oraz Klaudii Kurańdy, na miesięczny  kurs tańca towarzyskiego,  na zakupy w sklepie odzieżowym Ba.Yo , na kolację w domu przygotowaną przez przedstawiciela urządzenia Speedcook. Ponadto zostały wręczone nagrody rzeczowe w  postaci kosmetyków firmy Arbonne, maseczek upiększających, książek z przepisami kulinarnymi oraz mini zestawów biurowych.

Wszystkim sponsorom z całego serca dziękujemy za przyłączenie się w organizację tego wspaniałego święta i ofiarowanie cennych niespodzianek. Liczymy na dalszą współpracę.

Dodatkowymi atrakcjami, z których w tym dniu wszystkie Panie mogły skorzystać była nauka makijażu prowadzona przez Wiolettę Kadzik, która udzielała cennych porad, w jaki sposób wykonać perfekcyjny makijaż i zachwycić swoim naturalnym wyglądem. Panie prezentujące firmę Arbonne zainteresowanym kobietom nakładały na twarz maseczki, wykonywały relaksującą kąpiel stóp i wykonywały makijaż bazując na swoich kosmetykach.

Kolorowe, owocowe koktajle oraz likiery przyciągały swoim wyglądem i smakiem, więc Panie chętnie degustowały przyrządzane napoje ze świeżych owoców przez Panią Natalię Palarczyk, prezentującą urządzenie Speedcook.

Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie i aktywny udział w spotkaniu.

Jeszcze raz wszystkim Paniom życzymy tego co najpiękniejsze, aby każdego dnia mężczyźni celebrowali kobiecą  wyjątkowość.